Сітчаста чорна міні-сукня на одне плече з контрастним малюнком Casmir CA001
- 1199.0 ₴
- Наявність: Є в наявності
- Виробник: Casmir
- Артикул: SO5325
Пориньте з вашим партнером у захоплюючу гру під назвою пристрасть і чуттєвість, купіть сітчасту чорну міні-сукню на одне плече з контрастним малюнком Casmir CA001. Напівпрозоре безшовне міні, зробить вас відверто сексуальною і підкреслить всі спокусливі вигини вашого тіла.
Смілива сітчаста чорна міні-сукня на одне плече з контрастним малюнком Casmir CA001, завдяки спірально розташованому квітковому візерунку з вертикальними вирізами, підкреслить жіночність вашої фігури. Викликаюча, завдяки прозорому матеріалу, сукня демонструє всю красу ваших апетитних форм, з акцентом на груди та стегна. Додайте до сукні цікаві аксесуари – панчохи, туфлі на високих підборах – і ви отримаєте сексуальне вбрання для романтичного вечора.
Сітчаста чорна міні-сукня на одне плече з контрастним малюнком Casmir CA001:
-
еластична тканина чорного кольору ідеально сідає по фігурі;
-
оригінальний контрастний декор створює хвилюючий силует;
-
відкрита спина демонструє тендітність та сексуальність;
-
оголені плечі розкривають витончену красу рук.
Колекція сексуальної білизни від польського бренду Casmir - створена з думкою та турботою про сучасну та динамічну жінку. Білизна виробляється у Європі із суворим контролем якості. Акуратні шви та деталі, продумані елементи декору є основними характеристиками цього бренду. Всі матеріали, які використовуються для виготовлення білизни, мають сертифікат OECO-TEX, тобто вони перевірені на алергенність, пофарбовані стійкою фарбою, довгий час не змінюють свій зовнішній вигляд та колір при правильному догляді.
Купуйте сітчасту чорну міні-сукню на одне плече з контрастним малюнком Casmir CA001, підкоріть вашого обранця пристрастю та дикою неприборканістю.
Розмір універсальний: розмір грудей – А/D; об'єм талії – від 60 до 84 см; об'єм стегон – від 88 до 112 см
Склад: поліамід – 80%; еластан - 20%
Догляд: ручне прання
| Білизна: розмір | Універсальний |
| Бренд (Країна) | Casmir (Польща) |
| Колір | Чорний |
| Країна надходження | Польща |
| Матеріал | Комбін. (поліамід 80%/еластан 20%) |
+380 63-64-34-877
Сітчаста сукня з метеликами JSY «Сексапільна Емілі» Plus Size, Black, імітація шнурівки, мереживо
Сорочка бебі-дол JSY «Пристрасна Ліліт» Plus Size, Black, халтер, дрібна сітка, мереживо, стрінги